Zamów wróżbę

Jesteś ciekawy, co przyniesie przyszłość i jakie niespodzianki szykuje. Jakie są szanse na realizację Twoich planów i zamierzeń? Pragniesz zasięgnąć rady oraz wyjaśnić swą sytuację życiową?

Zamów wróżbę z kart tarota

Zamów wróżbę i prześlij swoje pytanie do kart wraz ze swoim imieniem i datą urodzenia poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy. Sformułuj swoje pytanie w jasny, czytelny sposób. W prosty sposób, tak jak czujesz. Nie zapomnij w skrócie opisać swój problem.

Po zatwierdzeniu Twojego pytania prześlę zwrotny e-mail z informacją o sposobie dokonania wynagrodzenia za mój czas poświęcony na odczytanie i spisanie prognozy dla Ciebie. Możesz przesłać do mnie potwierdzenie przelewu, skróci to znacznie czas oczekiwania na odpowiedź.

Czas oczekiwania na prognozę może wydłużyć się maksymalnie do jednej doby, choć postaram się odpisać tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Zamów wróżbę na e-mail:

  • Rozkład na 12 miesięcy – koszt 20 zł. Prognozuje on wydarzenia na najbliższe miesiące. Prognoza dotyczy wielu sfer życia, między innymi uczuć, finansów, zdrowia. Nie ma znaczenia kiedy zadajemy pytanie, rozkład dotyczy 12 kolejnych miesięcy.
  • Rozkład z 3 kart, 1 pytanie – to koszt 5 zł. To rozkład pozwalający odpowiedzieć na jedno zwięzłe pytanie. Dzięki niemu uzyskamy szybką odpowiedź, która nie wymaga dalszej analizy i dotyczy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
  • Rozkład partnerski – koszt 20 zł. Ten układ kart opisuje relacje między dwiema osobami, nie jest przeznaczony tylko dla narzeczonych czy małżonków. Wskazuje wzajemne relacji opierając się na uczuciach, myślach i działaniach dwóch osób. Rozkład ten również wnika w przyszłość danej relacji, wskazując jak potoczą się dalsze losy osób o które pytamy.
  • Wróżba przez komunikator gadu-gadu po uprzednim umówieniu terminu, 30 minut bez limitu pytań – 25 zł.
  • Inne rozkłady – prześlij pytanie do wyceny.
Zapraszam do kontaktu

Zasady ochrony danych osobowych

.