Zamów wróżbę

Jesteś ciekawy, co przyniesie przyszłość i jakie niespodzianki szykuje. Jakie są szanse na realizację Twoich planów i zamierzeń? Pragniesz zasięgnąć rady oraz wyjaśnić swą sytuację życiową?

Zamów wróżbę i prześlij swoje pytanie do kart wraz ze swoim imieniem i datą urodzenia poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy.Sformułuj swoje pytanie w jasny, czytelny sposób. W prosty sposób, tak jak czujesz. Nie zapomnij w skrócie opisać swój problem. Przykładowo możesz zamówić układ na związek, ogólny na stan zdrowia i pracę czakr, rozwiązanie problemu, także rozkład ogólny dotyczący prognozy na każdy miesiąc, do roku czasu.

Po zatwierdzeniu Twojego pytania prześlę zwrotny e-mail z informacją o sposobie dokonania wynagrodzenia za mój czas poświęcony na odczytanie i spisanie prognozy dla Ciebie. Możesz przesłać do mnie potwierdzenie przelewu, skróci to znacznie czas oczekiwania na odpowiedź.

 

Wróżba na e-mail:

  • 1 pytanie lub 1 rozkład – to koszt 10zł
  • rozkład partnerski – koszt 15zł

Wróżba przez komunikator gadu-gadu po uprzednim umówieniu terminu, 30 minut bez limitu pytań – 25zł

 

Czas oczekiwania na prognozę może wydłużyć się maksymalnie do jednej doby, choć postaram się odpisać tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

 

Pamiętaj że jesteś odpowiedzialny za własne wybory życiowe i decyzje. Jeśli szukasz porad prawnych i diagnoz medycznych, poszukaj odpowiedniego specjalisty.

Korzystając z porady, potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i zgadzasz się na powyższe warunki.

 

Zapraszam do kontaktu

Zasady ochrony danych osobowych

 

 

 

 

 

 

.