Wzmianka o mnie

 
Wróżka karty do wróżenia

Prognozowanie przyszłości zajmuję się od dawna. Z kart klasycznych wróżyła moja mama, wzbudzała tym moją ogromną ciekawość co było początkiem poszukiwań i odnalezienia mojej ogromnej pasji jaką jest Tarot.

Po dłuższej znajomości z Tarotem przyszedł czas na dalszy rozwój intuicji. Zainteresowały mnie inne techniki prognozowania przyszłości, runy i praca z wahadłem a mój czas wypełniły ćwiczenia i medytacje. Natomiast potrzeba kształtowania zdrowia domowników i własnego samopoczucia niosła za sobą wgląd w techniki i terapie związane z przepływem energetycznym w sferze fizycznej, ciał subtelnych i czakrach. W ten sposób ukończyłam kurs Reiki  według metody Mikao Usui. W późniejszym czasie Profesjonalny Kurs Bioenergoterapii Praktycznej mający rekomendacje Polskiego Zrzeszenia Naturoterapeutów Dyplomowanych w Warszawie.

A teraz postanowiłam stworzyć tę stronę. Korzystając z możliwości, jakie niesie za sobą technika, chcę dać poznać się światu. Może zdołam pomóc także Tobie i wszystkim tym, którzy zechcą do mnie napisać.

.Wróżka Solen