Szukasz porady?

Tarot wróżba z kart. Sięgnij po szczegóły mojej oferty w zakładce „Zamów wróżbę”

Zamów wróżbę na e-mail:

  • Rozkład na 12 miesięcy – koszt 20 zł. Prognozuje on wydarzenia na najbliższe miesiące. Prognoza dotyczy wielu sfer życia, między innymi uczuć, finansów, zdrowia. Nie ma znaczenia kiedy zadajemy pytanie, rozkład dotyczy 12 kolejnych miesięcy.
  • Rozkład z 3 kart, 1 pytanie – to koszt 5zł. To rozkład pozwalający odpowiedzieć na jedno zwięzłe pytanie. Dzięki niemu uzyskamy szybką odpowiedź, która nie wymaga dalszej analizy i dotyczy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
  • Rozkład partnerski – koszt 20 zł. Ten układ kart opisuje relacje między dwiema osobami, nie jest przeznaczony tylko dla narzeczonych czy małżonków. Wskazuje wzajemne relacji opierając się na uczuciach, myślach i działaniach dwóch osób. Rozkład ten również wnika w przyszłość danej relacji, wskazując jak potoczą się dalsze losy osób o które pytamy.
  • Wróżba przez komunikator gadu-gadu po uprzednim umówieniu terminu, 30 minut bez limitu pytań – 25zł
  • Tarot, inne rozkłady – prześlij swoje pytanie do wyceny.

Możesz także zamówić runę lub skrypt runiczny w formie rysunku energetycznego. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Runy – obraz energetyczny na zamówienie

Zapraszam do kontaktu

Prognozowanie przyszłości zajmuję się od dawna. Z kart klasycznych wróżyła moja mama, wzbudzała tym moją ogromną ciekawość co było początkiem poszukiwań i mojej ogromnej pasji .

Po dłuższej znajomości z Tarotem zainteresowały mnie inne techniki prognozowania przyszłości, runy i praca z wahadłem. Natomiast potrzeba kształtowania zdrowia domowników i własnego samopoczucia niosła za sobą wgląd w techniki i terapie związane z przepływem energetycznym w sferze fizycznej, ciał subtelnych i czakrach. W ten sposób ukończyłam kurs Reiki oraz kurs bioenergoterapii praktycznej.

A teraz postanowiłam stworzyć tę stronę, korzystając z możliwości jakie niesie za sobą technika, może zdołam pomóc też innym, którzy zechcą zasięgnąć rady.

Wróżka Solen

.