Szukasz porady?

Zamów wróżbę e-mail. Sięgnij po szczegóły mojej oferty w zakładce „Zamów wróżbę”

Koszt odpowiedzi na jedno pytania to tylko 10zł. Możliwa jest też rozmowa poprzez czat na gadu-gadu, 30minut bez limitu pytań to 25zł.

Zapraszam do kontaktu

Mam na imię Beata. Prognozowanie przyszłości zajmuję się od dawna. Po raz pierwszy z kartami tarota zetknęłam się będąc w szkole podstawowej. Kupiłam talię kart, idąc na przyjęcie urodzinowe do koleżanki, aby wręczyć ją jako prezent. Prezent wrócił do mnie po kilku tygodniach. Koleżanka przyniosła karty do mnie, abym jej powróżyła i tak już zostały do dziś.

Po dłuższej znajomości z Tarotem przyszedł czas na rozwój duchowy, ćwiczenia i medytacje. Zainteresowały mnie inne techniki prognozowania przyszłości, runy i praca z wahadłem. Natomiast potrzeba kształtowania zdrowia domowników i własnego samopoczucia niosła za sobą wgląd w techniki i terapie związane z przepływem energetycznym w sferze fizycznej, ciał subtelnych i czakrach. W ten sposób ukończyłam kurs Reiki.

A teraz postanowiłam stworzyć tę stronę, korzystając z możliwości jakie niesie za sobą technika, może zdołam pomóc też innym, którzy zechcą zasięgnąć rady.

 

 

.